Kullanılan teknolojiler: PHP, MySQL VERİTABANI, HTML, CSS, JAVASCRIPT

Özellikler: Müşteri tarafından randevu alma, mesaj gönderme, Yönetici tarafından yönetim paneli ile randevu görüntüleme, düzenleme ve silme, yönetici personel ekleme, Mesaj görüntüleme ve silme


Online olarak randevu alınabiliyor ve tek tuş ile iptal edilebiliyor. Alınan yada alınıp iptal edilen bu randevular sitenin yönetim panelinden görüntülenebiliyor, düzenlenebiliyor, iptal edilebiliyor ve silinebiliyor.

Yine yönetim paneli üzerinden yeni bir yönetici hesabı oluşturulabiliyor, şifre ve diğer bilgiler değiştirilebiliyor ve silinebiliyor.

Var olan yönetici hesabının şifresi unutulursa şifre hatırlatma işlemi yapılabiliyor.


Siteyi çalıştırmak için

aşağıdaki işlemleri yapın yoksa site düzgün çalışmayacaktır. uzak sunucunuzdaki yada localhosttaki veritabanınızda yeni bir veritabanı oluşturun ardından oluşturduğunuz veritabanını açıp içe aktar bölümünden .sql uzantılı dosyayı yükleyin. Localhost için XAMPP programını tavsiye ediyorum.

yonetim klasöründe bulunan vtbaglan.php dosyasındaki veritabanı bilgilerini kendi veritabanı bildileriniz ile değiştirin.

Eğer localhost’ta çalıştıracaksanız ayar genelde şu şekilde olur: Sunucu: localhost Kullanıcı adı: root Şifre: (Boş bırakın) Veritabanı adı: (Oluşturduğunuz veritabanınızın adı)


Admin paneline giriş

Anasayfada sol üstte bulunan giriş yap yazısına basarak admin paneline giriş yapabilirsiniz.

Tam yetkili admin giriş bilgileri: Kullanıcı Adı: admin Şifre: fd54ssd7


Ekran Görüntüleri:


Kullanılan Kaynaklar

Web Site Theme: tooplate.com – Health Center
Form Theme: colorlib.com – Contact Form v3 – Login Form 9

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *